O nas
Aktualności

X Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo

Jedlicze, 05.11.2011
W dniu 05.11.2011 r. w Jedliczach odbył się X Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci
z okazji Święta Niepodległości. Organizatorem zawodów był UKS Piętnastka Krosno.

III m. Michał Bujak (kat. 73 kg).

Trenerami medalistów są Marek Srebro, Krzysztof Gut i Paweł Słowik.

Piłka ręczna

Tuchów, 30.10.2011
Wynikiem 14:37 zakończył się mecz ligi wojewódzkiej juniorów rozgrywany w Tuchowie pomiędzy
UKS Sokół MOSiR Tuchów a liderem KUSYM Kraków.

III Grand Prix Dzieci w Judo

Kraków, 29.10.2011
W dniu 29.10.2011 r. w Krakowie odbyło się III Grand Prix w Judo Dzieci o Puchar Białej Gwiazdy.

Wrocław, 29.10.2011
W dniu 29.10.2011 r. odbyły się Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów (-ek)
oraz Juniorów (-ek) Młodszych w Judo — zawody rankingowe Polskiego Związku Judo.

W turnieju uczestniczyła dwójka tuchowskich zawodników.
W kategorii juniorek młodszych w wadze do 57 kg. Justyna Reczkowska w pierwszej walce uległa brytyjce Lucy Renshal (późniejszej zwyciężczyni tej kategorii). W repasażach pokonała kolejno Polę Kamieńską (UKS Gdańsk), Natalię Kujawską (UKS 12 Leszno) i Joannę Milej (AZS Poznań). W walce o III miejsce uległa Karolinie Gajdek z MOSiR-u Cieszyn zajmując ostatecznie V miejsce.

Junior Filip Łątka w kategorii 81 kg pokonał Piotra Kuczerę z Rybnika, Wociecha Pękalę z Pisarzowic, Rafała Majdana z AZS Gdańsk. wwalce o wejście do finału uległ Tomaszowi Szczepaniakowi z AZS Opole i w walce o III miejsce nie sprostał Patrykowi Iwaszkiewiczowi z Gwardii Wrocław zajmując, podobnie jak Justyna,
V lokatę. Z występu swoich podopiecznych zadowolony jest trener Marek Srebro.