Oficjalna strona Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie
Kontakt
O nas
Aktualności

15 medali tuchowskich judoków

Bochnia, 16.12.2012
W dniu 16.12., w Bochni, judocy UKS Sokół Tuchów, uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Dzieci.
W zawodach wystartowało 276 zawodniczek i zawodników z osiemnastu klubów, z czterech województw: opolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i małopolskie.

Kategoria wiekowa rocz. 2000-2001
srebro:
Dominik Komendacki (30 kg)
Gabriela Gut (37 kg)

brąz:
Karol Knapik (33 kg)
Dawid Więcek (40 kg)
Kamil Poręba (48 kg)

__

Kategoria wiekowa rocz. 2002-2003
złoto:
Natalia Wzorek (29 kg)- wszystkie cztery walki wygrane przed czasem.

srebro:
Jakub Banach (31 kg)

brąz:
Jakub Poręba (47 kg)
Dominik Świderski (55 kg)
Piotr Kozioł (60 kg)

__

Kategoria wiekowa rocz. 2004 i mł.

srebro
Michał Dudek (26 kg)

brąz:
Michał Zając (24 kg)
Oliwier Baran (25 kg)
Nicoletta Zduń (27 kg)
Kamil Hołda (27 kg)

Trenerami w/w zawodników są Marek Srebro i Krzysztof Gut.

Mikołajkowy Turniej Orlików (rocznik 2002 i młodsi)

Gromnik, 15.12.2012
Dwie drużyny MOSiR-u Tuchów, oraz szkolne zespoły Gromnika, Pleśnej i Ryglic uczestniczyło
w Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej.
W zawodach zorganizowanych przez Pawła Kafla, drużyny grały systemem „każdy z każdym”,
czas gry 2x8 min.

Wyniki spotkań:
MOSiR I— MOSiR II (3:1)
Gromnik—Pleśna (2:0)
MOSiR II— Ryglice (1:2)
MOSiR I—Gromnik (1:0)
Pleśna—Ryglice (0:3)
MOSiR II—Gromnik (0:2)
MOSiR I—Pleśna (3:1)
Gromnik—Ryglice (0:0)
MOSiR II—Pleśna (5:1)
MOSiR I —Ryglice (0:1)

1 m. Ryglice 10 pkt.
2 m. MOSiR I 9 pkt.
3 m. Gromnik 7 pkt.
4 m. MOSiR II 3 pkt.
5 m. Pleśna 0 pkt.

Najlepsi zawodnicy turnieju:
Jakub Wąs (MOSiR I)- najlepszy bramkarz
Natalia Wzorek (MOSIR II) i Kacper Puchalski (Ryglice)- królami strzelców, po 4 gole
Bartłomiej Kafel (Gromnik)- najlepszy zawodnik.

Podopieczni tr. Marka Srebro wystąpili w następującym składzie:
MOSiR I Jakub Wąs (br.), Michał Karpiel, Robert Piotrowski, Przemysław Orczyk,
Miłosz Słowik, Andrzej Schabowski, Karol Ciszek, Patryk Maciaszek.

MOSiR II Jakub Grzebień (br.) Wzorek Natalia, Kras Kacper, Jakub Starzyk, Konrad Galas, Mateusz Koczwara, Dawid Smalarz.

Marek Srebro wyróżniony!

Tuchów, 22.11.2012
Marek Srebro wyróżniony!
28 listopada podczas sesji Rady Miejskiej w Tuchowie wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej, Włodzimierz Łabno, wręczył dyrektorowi MOSiR w Tuchowie Markowi Srebro odznakę i medal 80-lecia MZPR.
Odznaczenie to jest dowodem uznania dla wieloletniej działalności Marka Srebro na rzecz piłki ręcznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą!

XI Międzynarodowym Turniej Judo

Krosno, 17.11.2012
XI Międzynarodowym Turniej Judo
W dniu 17.11.2012 r. judocy U.K.S. Sokół Tuchów uczestniczyli w XI Międzynarodowym Turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości rozgrywanym w Krośnie.
Jedenastoosobowa ekipa trenera Marka Srebro wywalczyła 6 medali.
Na najwyższym podium stanęła Karolina Karwat w kat. wag. do 30 kg wygrywając 4 walki. Natalia Wzorek w tej kategorii uległa nieznacznie swojej klubowej koleżance, ale w pozostałych walkach nie dała żadnych szans rywalkom i ostatecznie wywalczyła srebrny medal. Ze srebrnymi medalami powrócili również: Filip Wantuch wygrywając 4 walki, z tego 3 przed regulaminowym czasem (kat. 27 kg), oraz Mateusz Poręba (kat. do 60 kg): 3 wygrane przed czasem.
Brązowe krążki wywalczyli Dominik Komendacki (33 kg) i Gabriela Gut (40 kg).
Warto dodać, że w turnieju uczestniczyło 221 zawodników reprezentujących 22 kluby z Polski, Ukrainy, Słowacji i Rumunii.

Udane występy najmłodszych judoków

Bochnia, 21.10.2012
Zawodnicy Sokoła Tuchów w dn.21.10.2012r. uczestniczyli w Międzywojewódzkim Turnieju Dzieci, rozgrywanym w Bochni.
Do walk stanęło 177 zawodników, z 16 klubów Małopolski, Podkarpacia i Województwa Świętokrzyskiego.
Wychowankowie trenerów: Marka Srebro i Krzysztofa Guta powrócili z tych zawodów z 14 medalami:
(3 złote, 6 srebnych, 5 brązowych)
Na najwyższym stopniu podium stanęli:
Nicoletta Zduń (26 kg)
Filip Wantuch (27 kg)
Hubert Starzyk (45 kg)

Srebrne medale wywalczyli:
Hołda Kamil (26 kg)
Bogusz Karwat (27 kg)
Jakub Banach (33 kg)
Gabriela Gut (40 kg)
Jakub Poręba (50 kg)
Piotr Kozioł (+50 kg)

Brązowe:
Oliwer Baran (26 kg)
Dawid Więcek (40 kg)
Filip Sajdak (45 kg)
Kamil Poręba (46 kg)
Dominik Świderski (+50 kg)
Strony:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Copyright 2011 mokkodesign
MOSiR | Aktualności | Sekcje | Judo | Piłka ręczna | Piłka nożna | Tenis stołowy | Szachy | Galeria | Kontakt
(14) 6525 700