O nas
Aktualności

10 medali judoków

Bochnia, 14.12.2014
14 grudnia 2014r. w Bochni odbył się Mikołajkowy Turniej Rankingowy Dzieci w Judo.
W zawodach startowało 276 zawodników z 22 klubów z 4 województw: małopolski, opolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Tuchowska ekipa trenerów: M. Srebro, K. Guta i P. Słowika wywalczyła w tych zawodach 3 złote, 3 srebrne i 4 brązowe medale.
Na najwyższym podium staneli: Nicoletta Zduń, Jakub Poręba, Dominik Świderski. Drugie miejsca zajęli: Gabriela Rutka, Izabela Odroniec, Natalia Wzorek, a trzecie Jakub Sukiennik, Hubert Starzyk i Rafał Schabowski.

Złoto chłopców i srebro dziewcząt w Judo

Luboń, 29.11.2014
W dniu 29.11.2014 r. w Luboniu koło Poznania odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. W zawodach tych startowały reprezentacje składające się z zawodników różnych klubów danego województwa. Trójka tuchowskich judoków otrzymała powołania do reprezentacji, ale ze względu na chorobę nie pojechała Karina Damian.
W drużynie dziewcząt startowała Gabriela Gut, a w reprezentacji chłopców Karol Knapik. Obie reprezentacje Małopolski rozegrały po cztery mecze i ostatecznie drużyna chłopców wywalczyła pierwsze, a dziewcząt drugie miejsce.

Kolejny udany występ judoków

Jedlicze, 22.11.2014
W minioną sobotę 22.11.2014 r. siedmioosobowa reprezentacja tuchowskich judoków uczestniczyła
w XVIII Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który rozegrano
w Jedliczach. W zawodach startowało 350 zawodników z Rumunii, Węgier, Słowacji, Ukrainy i Polski.

Kraków, 9.11.2014
W turnieju uczestniczyło 152 zawodników z 15 klubów.
Zawodnicy UKS Sokół Tuchów zdobyli dziewięć medali.

Miłosz Mikos piąty w Polsce

W dniu 08.11.2014 r. w Bytomiu odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych w Judo.
Z powodzeniem w tym turnieju wystąpił wychowanek trenera Marka Srebro Miłosz Mikos, który w kategorii 50 kg wywalczył piąte miejsce.
Miłosz stoczył cztery walki; w pierwszej pokonał Emila Ćweka (MKS Juwenia Wrocław), w drugiej przegrał z Pawłem Tylkiem (TS Wisła Kraków), w kolejnej wygrał z Łukaszem Wigand (GKS Czarni Bytom) i w walce o brązowy medal, po wyrównanym pojedynku, przegrał z Radosławem Szulcem (Conrad Gdańsk), zajmując wysokie piąte miejsce.
Strony:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40