Oficjalna strona Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie
Kontakt
O nas
Aktualności

SP Łowczów i gimnazjum w Karwodrzy najlepsze

Burzyn, 27.10.2016
SP Łowczów i gimnazjum w Karwodrzy najlepsze
Mistrzowie naszej gminy w szachach drużynowych w finale powiatowym nie zawiedli oczekiwań organizatorów.
W bieżącym roku szkolnym z finansowania zawodów sportowych na szczeblu powiatowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych wycofało się Starostwo Powiatowe. Mimo to zawody szachowe odbyły się
w Domu Kultury w Burzynie, a organizatorem zawodów powiatowych, który ufundował nagrody i opłacił
sędziów był dyr. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie Marek Srebro.

W dniu 27.10.2016 r.odbyły się zawody szkół podstawowych, w których udział wzięło siedem szkół.
Drużyna SP Łowczów w składzie: Lena Mróz, Jakub Golonka, Radosław Kruczek i Kinga Wołkowicz zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie sześć meczy.
Na drugim miejscu uplasowała się w turnieju SP Szynwałd, a na trzecim SP Tuchów (Ernest Kucharczyk, Krzysztof Skrzyniarz, Piotr Bakuliński i Kamila Banek). Najlepszą zawodniczką na 1 szachownicy była Lena Mróz, na 2 Jakub Golonka, na 3 Tomasz Nalepka (Szynwałd), a na 4 Kinga Wołkowicz.
Podopieczni nauczyciela z Łowczowa, Janusza Poręby awansowali do zawodów wojewódzkich.
W dniu 28.10.2016 r.rozegrano zawody gimnazjady dla dziewięciu szkół powiatu tarnowskiego.
Najlepszą drużyną okazało się Gimnazjum w Karwodrzy- opiekun Grzegorz Skrzyniarz, w składzie:
Dariusz Surdel, Dawid Lisak, Dominik Gawryał, Weronika Lisak.
Na drugim miejscu uplasowało się gimnazjum z Szynwałdu, a na trzecim z Tuchowa (Weronika Poręba, Rafał Chwistek, Sebastian Górka i Nikola Mróz).
Najlepsi zawodnicy na poszczególnych szachownicach to: Weronika Poręba (Tuchów), Dawid Lisak (Karwodrza), Ireneusz Plebanek (Szynwałd), Nikola Mróz (Tuchów). Podobnie jak SP Łowczów, awans do
Finału Wojewódzkiego uzyskało gimnazjum w Karwodrzy.

Organizator zawodów Marek Srebro oraz sędziowie Czesław Markiewicz i Janusz Poręba dziękują panu Wacławowi Ropskiemu za udostępnienie pomieszczeń Domu Kultury w Burzynie, w którym przeprowadzono zawody powiatowe.

Mistrzostwa Gminy w Szachach

Burzyn, 20.10.2016 r.
Mistrzostwa Gminy w Szachach
W dniu 20.10.2016 r. w Domu Kultury w Burzynie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa
Gminy Tuchów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach.
Zawodników przywitał organizator zawodów Dyrektor MOSiR Marek Srebro oraz Sędzia
Główny Czesław Markiewicz.
Do rywalizacji w kategorii szkół podstawowych przystąpiło dziewięć drużyn w zespołach
czteroosobowych, które rozegrały systemem „każdy z każdym” po osiem meczy.
Bezkonkurencyjną okazała się drużyna z Łowczowa. Wychowankowie opiekuna Janusza Poręby w składzie: Lena Mróz, Jakub Golonka, Radosław Kruczek i Kinga Wołkowicz
wygrała wszystkie spotkania.
Drugie miejsce zajęła SP Tuchów: Ernest Kucharczyk, Krzysztof Skrzyniarz, Piotr Bakuliński,
Kamila Banek- opiekun Krzysztof Gut.
Na trzecim miejscu S.P. Karwodrza: Jan Dziga, Michał Olszówka, Jakub Szeląg i Wiktoria Iwaniec- opiekun Grzegorz Skrzyniarz.

W kategorii szkół gimnazjalnych uczestniczyło pięć drużyn, reprezentujących wszystkie
nasze szkoły, które również zagrały systemem „każdy z każdym” po cztery mecze.
W tej rywalizacji zwyciężyła drużyna z Karwodrzy w składzie: Dariusz Surdel, Dawid Lisak,
Dominik Gawryał, Weronika Lisak- op. Grzegorz Skrzyniarz.
Drugie miejsce zajął zespół z Tuchowa: Weronika Poręba, Rafał Chwistek, Sebastian Górka,
Nikola Mróz- opiekun Krzysztof Gut, a trzecie Gimnazjum w Siedliskach w składzie: Wiktor
Żydowski, Andrzej Pradel, Wojciech Skrobot i Łucja Gawron- op. Paweł Słowik.
W Domu Kultury w Burzynie w dniach 27–28.10.2016 r.odbędą się zawody powiatowe,
a naszą gminę reprezentować będą dwie najlepsze drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Życząc sukcesów dziękuję za pomoc w organizacji turnieju Panu Wacławowi Ropskiemu kierownikowi D.K. w Burzynie.

XX Międzynarodowy Turniej Judo Zakopane 2016

XX Międzynarodowy Turniej Judo Zakopane 2016
W dniu 15.10.2016 r. rozegrano Turniej Dzieci (rocz.2004 i młodsi), w którym zawodnicy
UKS Sokół Tuchów, wychowankowie trenerów Marka Srebro i Krzysztofa Guta wywalczyli
pięć medali:
1 miejsce w kategorii wagowej do 40 kg zajął Filip Wantuch,
2 miejsce do 27 kg wywalczyła Natasza Potok oraz do 40 kg Izabela Odroniec,
3 miejsce do 30 kg Zuzanna Gawron i do 45 kg Nicoletta Zduń.
W dniu 16.10. w Pucharze Polski startowali młodzicy (rocznik 2002–2003)
W kategorii wagowej +81 kg na drugim miejscu uplasował się Dominik Świderski
a na trzecim Rafał Schabowski.
W kategorii do 73 kg Hubert Starzyk był czwarty, a Jakub Poręba piąty.

50-lecie Judo w PM Tarnowie

10.12.2016
50-lecie Judo w PM Tarnowie
Koleżanki i Koledzy
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obchodach jubileuszu pięćdziesięciolecia judo w Pałacu Młodzieży w Tarnowie (10.12.2016 r.) prosimy o dokonanie wpłaty (150 zł. od osoby) na konto naszego klubu do dnia 31.10. br. W tym dniu zamykamy listę uczestników jubileuszu.

Przypominamy, że bieżące informacje znajdą Państwo na specjalnej stronie: www.50latjudowtarnowie.pl

Organizatorzy zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału zawodniczki i zawodników naszej sekcji wraz z osobami towarzyszącymi. Do końca października prosimy zawiadamiać wszystkich z kim macie Państwo kontakt i czekamy na zgłoszenia.

Na przelewie prosimy zaznaczyć: Imię i Nazwisko oraz dopisek „50 lat judo”
W imieniu organizatorów
Bogusław Kocik

P.S.
Osoby, które dokonają wpłat prosimy o podanie adresu (email, adres domowy) na który wyślemy zaproszenia imienne.
_

Konto:
MKS PM Tarnów nr: 63154012032001427029750001

Otwórz załącznik

Turniej JUDO

Wolbrom, 17.09.2016 r.
Turniej JUDO
W dniu 17.09.2016 r. w Wolbromiu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów-ek i Juniorów-ek Młodszych w Judo, oraz Otwarty Wojewódzki Turniej Rankingowy Młodzików i Młodzczek.
W zawodach uczestniczyło 166 zawodników z 26 klubów: Rumuni, Węgier, Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski. Nasz kraj reprezentowali judocy z Małopolski, Podkarpacia, Śląska
i Mazowsza.

Sześcioosobowa ekipa podopiecznych Marka Srebro wywalczyła następujące lokaty:
Młodzicy
1 miejsce Jakub Poręba i 2 miejsce Hubert Starzyk- obaj w kat. wagowej do 73 kg.
2 miejsce Dominik Świderski i 3 miejsce Rafał Schabowski- obaj w kat. wagowej + 81 kg.
Juniorzy Młodsi
3 miejsce Karina Damian w kat. do 63 kg.
2 miejsce Karol Knapik do 55 kg.
Strony:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  
Pon Wt Śr Czw Pią Sob Nie
29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Copyright 2011 mokkodesign
MOSiR | Aktualności | Sekcje | Judo | Piłka ręczna | Piłka nożna | Tenis stołowy | Szachy | Galeria | Kontakt
(14) 6525 700